Wróżby

Wróżenie

Jeśli chcesz się dowiedzieć co Cię czeka w życiu osobistym,zawodowym, rodzinnym, biznesowym i uczuciowym karty pokażą Ci najlepsze dla Ciebie drogi i rozwiązania. Ostrzegą przed nietrafnymi wyborami, pochopnymi decyzjami, ludźmi mającymi negatywne intencje. Dodatkowo moje jasnowidzenie pozwoli dokładniej określić czas zdarzeń. Opinie wielu z Was, ale przede wszystkim to, że wracacie świadczy o bardzo dużej trafności przepowiedni. Karty wskazują nam drogi, ale od nas zależy, którą z nich podążymy.

Czytanie z dłoni (Chiromancja)

Można powiedzieć, że dłoń jest zwierciadłem duszy i lustrem życia. Wydarzenia które nas spotkają są w dużej części zapisane na dłoni już w chwili naszego urodzenia. Są to na przykład nasze zdolności, mocne i słabe strony, ilość związków, ilość dzieci, stan zdrowia czy długość życia.

Oczyszczanie jajkiem

Metoda ustawiania energii i układania jej pod konkretną osobę, znana od wielu wieków, stosowana głównie na Podlasiu.

Mój dar widzenia aury i energii pozwala na dostrzeżenie blokad energetycznych, a umiejętność indywidualnego doboru oczyszczania dla każdej osoby pozwala na ściągnięcie tych blokad, a co za tym idzie dzięki oczyszczaniu uzyskujemy łatwość osiągania celów, kompatybilność energii i naszych możliwości. Dzieki oczyszczaniu pozbędziemy się negatywnej energii, czarnej magii, klątw i złorzeczeń , wampirów energetycznych. Odzyskamy 100% swojej pozytywnej energii życiowej.

Analiza grafologiczna

Pismo to odzwierciedlenie naszych emocji, zamiarów i prawdziwych intencji. Ukrywa ono nasze wady, zalety i pragnienia. Jeżeli chcesz przeanalizować pismo ewentualnego partnera biznesowego lub swojego szefa zapraszam do kontaktu.

Terapia

Każdy ma lepsze i gorsze dni. Czasami negatywne rzeczy ciągniemy za sobą z okresu dzieciństwa. Jeżeli uważasz, że nie nadążasz za pędzącym światem, pamiętaj - nie ma problemów, których rozwiązać się nie da.